Vaše názory

86 reakcí na “Vaše názory”

 1. Klára D. napsal:

  Dobrý den. Ráda bych se zeptala, kdy budete dělat čokoládovou v Kutné Hoře. Je to zatím ta nejlepší, kterou jsem kdy jedla. Už ale dlouho nebyla. Děkuji.

  • Martin Pacák napsal:

   Dobrý den Kláro. Máte pravdu. Již delší dobu nebyla. Dnes máme už přes 80 druhů zmrzlin, tak to musíme trochu střídat. Čokoládová zmrzlina je momentálně na provozovně v Nových Dvorech. Mohu Vás ale potěšit. Od pondělí 10.8. bude na našem stánku „Na Šipší“. Krásný den.

 2. Marek napsal:

  Dostal jsem doporučení od známých na Vaše zmrzliny. V pátek večer jsem měl s rodinou u Vás možnost ochutnat jak alkoholové „bubliny“ :-D , tak i nealko zmrzky pro děti. Musíme konstatovat, že to předčilo naše očekávání. Vanilka je vanilka, a ne barvená jako všude jinde. No a akloholové???? Paní měla hezkou špičku :-D Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků. Nás už jste si získali.

  • Martin Pacák napsal:

   Dobrý den pane Marek. Je pro nás velké potěšení, že Vám u nás chutnalo. Budeme doufat, že Vás nezklameme ani při dalších návštěvách. Hezký den.

 3. Věra.T. napsal:

  Souhlasím s panem Jindřichem. Také jsem si dala, a domů se mi šlo velmi lehce :-) . Kdy budete dělat zase alkoholové zmrzliny?

  • Martin Pacák napsal:

   Dobrý den paní Věro. Také nás těší Vaše spokojenost. Další zmrzliny s alkoholem budou zase za 14 dnů v pátek večer. Takto Vás chceme rozmazlovat celé léto :-D Přeji Vám krásný den.

 4. Jidra napsal:

  Včera jsme u Vás ochutnali (prvně v životě) alkoholovou zmrzlinu. Máte naše uznání. Nikdo z nás nevěřil, že se dá ze 40% alkoholu udělat tak dobrá zmrzlina a ještě mít „špičku“. Těšíme se na příští a přejeme mnoho spokojených zákazníků.

  • Martin Pacák napsal:

   Dobrý den pane Jindro. Děkujeme moc za Vaše uznání. Moc to pro nás znamená. Doufáme, že příště Vám bude zase u nás chutnat.

 5. míša s adamkem napsal:

  dobry den,jsme s prckem moc radi za vaši vybornou zmrzku,je moc vyborna,a radi se k vam vracíme

  • Martin Pacák napsal:

   Dobrý den. Děkujeme za Váš názor. Budeme se i nadále snažit, aby Vám u nás (a Vašim dětem) chutnalo.

Napsat komentář