Vaše názory

86 reakcí na “Vaše názory”

 1. Verča napsal:

  Meruňková v kombinaci s jogurtem je opravdu výborná. Málokdy se tak dobrá vidí

  • Martin Pacák napsal:

   Dobrý den Verčo. Děkujeme moc. Snad Vám bude chutnat i naše novinka připravovaná na příští týden, ale víc Vám zatím neprozradím. Počkejte si. ;)

 2. Aleš napsal:

  Vyborna zmrzlina. Vsem doporucuji se zastavit a ochutnat. Stoji to za to.

  • Martin Pacák napsal:

   Dobrý den pane Aleši. Děkujeme za Váš názor a doufáme, že Vám bude chutnat i příště.

 3. jana k. napsal:

  Pane Pacáku. Za dva roky jste již se synem předvedli, že umíte udělat opravdu výborné a poctivé zmrzliny. Nenechte se odradit nějakým pisálkem. Vaše zmrzliny jsou pro nás jednička.

 4. janek napsal:

  omluva je pouze to,ze v cesku budete tezko hledat poctivou neosizenou zmrzlinu

  • Martin Pacák napsal:

   Vážený pane Janku. Mohl bych Vám zde uvést seznam mnoha míst, kde se vyrábí zmrzlina studenou nebo teplou cestou (pokud Vám to něco říká) přímo z ovoce (v případě ovocných zmrzlin), ale vzhledem k Vašim příspěvkům by to byla ztráta času. Hezký den.

 5. janek napsal:

  je videt,ze jste jeste nejedli poradnou zmrzlinu, dnes coko,jahoda mandarinka,citron,domaci?????? udelejte si jahodu nebo citronovou doma at vite jak chutnaji doopravdy.

  • Martin Pacák napsal:

   Vážený pane Janku.
   Děkuji za Váš názor a dovolte mi prosím připojit i ten můj. V první řadě Vám připojuji link, kde se můžete podívat, jak se u nás dělají zmrzliny. https://www.youtube.com/playlist?list=PLNehFcrqz31TiDy4ztCPDdDhYiP86OJcS V druhé řadě je mi opravdu líto, že jste asi přišel o chuťové buňky. Pokud například „Jahodová“, která je dělaná z jahod, není podle Vás Jahodová, tak bych měl dva návrhy. 1) přineste k nám na stánek zmrzlinu, která je podle Vás Jahodová (rádi se necháme poučit od zkušenějšího), nebo za 2) Začněte sám vyrábět a prodávat Vaší „Jahodovou“ (sám ukažte, co umíte -konkurence je zdravá). Přeji Vám krásný zbytek dne.

  • Jára napsal:

   Janku, co to hulíte? Asi dost dobrý matroš, když nepoznáte jahodu. Páni zmrzlináři, máte naší podporu. Nenechte se rozhodit tímto „odborníkem“.

Napsat komentář