Vaše názory

86 reakcí na “Vaše názory”

 1. Hela napsal:

  Dobrý den, dnes jsem ochutnala Vaší zmrzlinu poprvé a rozhodně ne naposled, je opravdu luxusní. Mám ještě dotaz, od kdy se bude točit v N.D.?

  • Martin Pacák napsal:

   Dobrý den paní Helo. Děkujeme moc za Váš názor. Snad budete u nás spokojená i u dalších druhů zmrzlin. K otevření provozovny Nové Dvory: Zahájení provozu plánujeme na počátek května. Hezký zbytek dne.

 2. Franta napsal:

  Tak to tu chybělo. Chuťově zatím nejlepší, co jsem kdy jedl. Zákazníkům doporučuji a majitelům přeji mnoho úspěchů.

  • Martin Pacák napsal:

   Dobrý den pane Františku. Děkujeme za Váš názor. Budeme se i nadále snažit o vysokou kvalitu při výrobě našich zmrzlin.

 3. Vlasta napsal:

  Tak dobrou zmrzlinu jsem už dlouho neměla. Při prvním ochutnání je hned znát, že nejsou pytlíkové, ale domácí. Doporučuji navštívit tento stánek.

 4. Naďa napsal:

  Souhlasím s panem Jaroslavem. Také jsem je měla. Jedním slovem, skvělé. Mě ale příjemně dostala minulý týden malinová. To byl opravdu gurmánský zážitek. Semínka z malin, vůně….., prostě úžasné.

  • Martin Pacák napsal:

   Dobrý den paní Naďo. Díky i za Váš příspěvek. Jsme opravdu rádi, že Vám u nás chutná. I nadále se budeme snažit připravovat pro Vás to nejlepší. :)

 5. Jaroslav napsal:

  Nedávno jsem ochutnal Vaše alkoholové zmrzliny. Musím přiznat, že jsem si jejich chuť neuměl představit. V každém případě jsem byl mile překvapen. Zvlášť, když jsem cítil působení alkoholu. :-) Doufám, že budou častěji. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků.

  • Martin Pacák napsal:

   Dobrý den pane Jaroslave. Děkujeme za Váš názor, kterého si vážíme. Alkoholové zmrzliny se určitě budou objevovat častěji na našem stánku. Musíte však vydržet. Mohu Vám ale prozradit, že už nyní připravujeme další receptury pro jejich rozšíření. Hezký den.

Napsat komentář