Vaše názory

86 reakcí na “Vaše názory”

 1. R a M a dětičky napsal:

  Zdravíme!!Moc moc moc chutná zmrzka!!!! Strašně se těšíme na nějakou tu vínovou!!!!!To si asi na ni vezmu kanystr :-)

  • Martin Pacák napsal:

   :D :D :D Děkujeme moc a nemusíte se obávat. Na všechny se dostane, třeba i víckrát :D Kanystr nechte doma, ať se s ním netaháte (v nejhorším Vám půjčíme sud) :)

 2. Jana Anna napsal:

  Skvělá zmrzlina, pochutnává si celá naše rodina :) doporučuji ostatním, kdo ještě nepoznal :) … jen tak dál a mnoho spokojených zákazníků

 3. LENKA napsal:

  vskutku prvotřídní zážitek
  Pokud chcete zažít opravdu exceletní gurmánský zážitek, tak jděte ochutnat. Ještě jsem zde nenarazila na příchuť, která by mě nedostala. DOPORUČUJI !!!

  • Martin Pacák napsal:

   Dobrý den Lenko. Máme pro Vás (i ostatní zákazníky) na příští týden malé překvapení. Zařadíme do programu zmrzliny, které se běžně nevidí. Věřím, že Vás zaujmou stejně, jako ty doposud včetně jejich kombinací.

 4. Lukáš napsal:

  Poděkování
  Děkuji za celou rodinu, že děláte tak skvělé domácí zmrzliny. Těšíme se i na alkoholové. Určitě dorazíme, až budou.

  • Martin Pacák napsal:

   Děkujeme. Alkoholové zmrzliny budou pouze u vybraných víkendů. Termín bude zveřejněn na našich stránkách. Nezapomínáme ani na „dětský doprovod rodičů“ a na případné řidiče. Tedy: budou dvě alkoholové a dvě bez alkoholu.

 5. Ruda napsal:

  skvělá zmrzlina
  Výborná zmrzka s kusy ovoce, což se dnes už málo kde vidí. Příjemná a ochotná obsluha. Držím palce. Jen tak dál, pánové. Máte můj hlas.

Napsat komentář